Kontakt

Ostatnio wyszukiwane

Regulamin

Wyszukiwarka Chomikuj

Regulamin wyszukiwarki internetowej Chomikowanie.pl


1. Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z wyszukiwarki internetowej Chomikowanie.pl.

2. Warunkiem korzystania z wyszukiwarki Chomikowanie.pl jest zaakceptowanie tego regulaminu.

3. Korzystanie z wyszukiwarki Chomikowanie.pl jest bezpłatne oraz nie wymaga rejestracji użytkownika.

4. Wyszukiwarka Chomikowanie.pl nie gromadzi informacji o użytkownikach oraz nie używa plików cookie.

5. Chomikowanie.pl jest wyszukiwarką internetową indeksującą zawartość popularnych serwisów internetowych. Wyszukiwarka Chomikowanie.pl wyświetla zaindeksowaną treść oraz odnośniki do zewnętrznych stron powiązanych z wyszukiwaną frazą przez użytkownika.

6. Administrator wyszukiwarki Chomikowanie.pl nie ma wpływu na treści prezentowane przez linkowane zewnętrzne strony internetowe, oraz na frazy wpisywane w polu wyszukiwarki przez użytkowników.

7. Chomikowanie.pl nie hostuje plików. Na stronie nie są przechowywane żadne pliki których nazwy wyświetlają się. Pobieranie plików z wyszukiwarki Chomikowanie.pl jest niemożliwe. Administrator strony nie publikuje żadnych plików w sieci Internet.

8. Jeśli posiadasz prawa autorskie do nazw plików wyświetlanych na stronie Chomikowanie.pl i nie życzysz sobie aby ich nazwy się wyświetlały, proszę o kontakt za pomocą formularza kontaktowego.

9. W wyszukiwarce Chomikowanie.pl wyświetlane są reklamy. Administrator strony nie ponosi odpowiedzialności za treści dostępne na reklamowanych zewnętrznych stronach internetowych. Podmiotem odpowiedzialnym za zawartość reklamowanych stron internetowych jest reklamodawca.

10. Regulamin może ulec zmianie w każdej chwili. Zmiany obowiązują od momentu publikacji.

Opublikowane: 01.08.2014

©2008-2016 Chomikowanie.pl.